Група тийнейджъри нападна мъж в столичен мол в неделя вечер около

...
Група тийнейджъри нападна мъж в столичен мол в неделя вечер около
Коментари Харесай

С мозъчно сътресение е мъжът, нападнат в мол в София

Група младежи нападна мъж в столичен мол в неделя вечер към 18.30 ч. в квартал „ Манастирски ливади “. Свидетели на нападението са станали гости на комерсиалния център. Твърди се, че след случилото се 16-годишните заподозрени са се разбягали, сега се търсят.  23-годишният потърпевш е чиновник в комерсиалния център. На място са екипи на полицията и Спешна помощ. 

Пострадалият се намира във Военномедицинската академия с мозъчно разтърсване, постанова се хоспитализация в клиниката по неврохирургия. Според очевидци случката се е разиграла от първия до партерния етаж, добавя Струма. 

„ Това, което видях беше огромната блъсканица, идваща от сладкарницата в мола. Гонеха един от сервитьорите, който се е качил да им направи забележка, тъй като са плюли по личния състав и клиентите на заведението. От първия етаж стартира абсурдът, повалиха го пред гише „ Информация “ и започнаха да го ритат в слабините и корема. Налагаха го с боксове в лицето. Налитаха по клиенти и други чиновници на мола “, описа свидетел.

Търговският център, където е станал през днешния ден побоят, е друг от този, за който през седмицата имаше сигнали за серия набези. 
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР